X
تبلیغات
رایتل

خورشید طلایی توس

سلام برخورشید همیشه تابان خراسان؛ وب‌نوشته‌های حسن مهدیان
یکشنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1387

رابطه دایره واشتباهی بودن احمدی نژاد

دوستان سلام

محمود احمدی نژاد


این مطالب عینا از وبلاگ پسر کوچکتر جناب دکتر احمدی نژاد نقل می شود: (لطفا نظر خود را نیز درج کنید تا برای ایشان ارسال شود)

-احمدی نژاد در سال 1392: من نه استاندار بودم نه شهردار بودم و نه رئیس جمهور بودم من هیچ کدام از این ها نبودم من فقط اشتباهی بودم!?>

فکر می کنم پس ازپایان سریال مرد هزار چهره اولین پیامک طنزی که برام اومد همین بالایی بود،ازاین دست پیامک ها کم به دست من نمی رسد و من هم مثل بقیه می خندم و برای دوستام می فرستم و...،اما نمی دونم این آخری چرا یه جورایی من رو به فکر واداشت،...من اشتباهی بودم.
..
چند وقت پیش بابام (دکتر احمدی نژاد) تعریف می کرد که یکی از این آقایون بهش گفته بودکه می دونی مشکل شما چیه؟ و بعد ادامه داده بودکه مشکل شما اینه که خارج از دایره هستی برای همین هم هست که چپ و راست ، مدعیان اصولگرایی و اصلاح طلبی {داخل دایره ای ها!!}باهات این طوری برخورد میکننn. تواین سه سال به واسطه اخباری که به دست ما می رسید و شرایطی که یک نفر مثل من دارد واقعا به این نکته پی بردم که احمدی نژاد اشتباهی رئیس جمهور شد!آخه نمی شود که یکی بیاید همین جوری بخواهد نون ها رو آجر کنئ ، زنجیر اون دایره رو پاره کند و بخواهد که به سمت عدالت(به سمت عدالت) حرکت کند و نخواهد در این بین سهم دوستان داخل دایره را بدهد ، کسی بیاید که نخواهد ...،

خلاصه این که تو این دوره زمونه که اتحاد یک حرکت کمیاب اجتماعی است با کمی دقت می توان شاهد شکل گیری یک اتحاد بزرگ اصول گرنمایان(+)اصلاح طلب نمایان_ در جهت دوختن و اتصال نقاط آسیب دیده دایره و همچنین بیرون انداختن نفوذی های احمدی نژادی در دایره_بود که خوشبختانه فکر می کنم این اتحاد تا سال آینده به 100% برسد.

احمدی نژاد اشتباهی بود چون معادلات نباید اینجوری جواب می داد و اشتباهی بود چون صاحبان اصلی این انقلاب (مردم) حامی او بوده وهستند و اشتباهی خواهد بود تا وقتی بخواهد با مردم باشد.

......................

*هر گونه نقل قول یا انتقال این مطلب در همه جا بدون اجازه جایز است.

**"حمله فرزند احمدی نژاد به منتقدین دولت " تیتر مناسبی برای دوستان تابناک و آفتاب و مهتاب و شبتاب و غیره

***موضوع بعدی مقاسیه ای است بین....
منبع/وبلاگ شخصی علیرضا احمدی نژاد
نظرات (2)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
یکشنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1387 ساعت 23:39
+ ss
با سلام
ظاهرا احساسات تو این کشور حرف اول و آخر رو میزنه
هر کس بهتر سوار موج احساسات بشه تا مدت کوتاهی اوضاع به کام اوست.
در حالیکه ما وقتمون رو با حرفهای لغو و مسخره کردن هم سپری میکنیم کشورهای اروپایی از جمله دانمارک در حال تدارک نمایش مفصلی بر علیه اسلام و پیامبر اسلام(ص) هستند که ظاهرا نمایش با آتش زدن قرآن آغاز خواهد شد. بعدا که خبرش برسه دو روز تظاهرات میکنیم ولی بعدش باز تو سرو کله هم میزنیم.
ببخشید اگه لحن تندی دارم منم قاطی کردم پناه بر خدا...
امتیاز: 0 0
یکشنبه 29 اردیبهشت‌ماه سال 1387 ساعت 01:07
+
چقدر مطمئنید که پسرش وبلاگ داره؟
از کجا معلوم براش نساخته باشن!؟
امتیاز: 0 0
پاسخ:
با سلام و تشکر
راستش من خبر این وبلاگ را از هفته نامه نسیم بجنورد خواندم!
اما با توجه به اینکه ادعای وبلاگ آقازاده رئیس جمهور بودن کار خطرناکی است و بعید به نظر می رسد که ادعا دروغ بوده و یک شبه در سایت را نبندند!!
ضمنا بر فرض که وبلاگ منتصب بوده و واقعی نباشد مطالبش جای تامل دارد.
این هم آدرس وبلاگ:
http://aghazade.parsiblog.com/
و این هم چند نقل قول از مطلب فوق:
http://www.tabnak.ir/pages/?cid=10009
http://www.magiran.com/npview.asp?ID=1613708
http://www.magiran.com/ppdf/5061/p0506106350161.pdf